Dating Këshilla Për Gratë mbi 40

Sa më i vjetër që merrni, aq më e vështirë bëhet për të gjetur dikë që mendoni se mund të përshtateni. Edhe pse shefi i sheqerit takim faqen e internetit ka një koleksion të gjerë të ndeshjeve, por nganjëherë duket sikur ju nuk jeni duke marrë ndonjë përparim.

Ndoshta ju jeni të divorcuar, të frustruar dhe më pak gjasa për të gjetur një ndeshje të preferencave tuaja. Këtu janë disa nga këshillat e rëndësishme të takimit për këdo pas 40;

Online takim është një prirje sot

Është progresivisht e rrallë për të thyer një bisedë në një park komuniteti ose në bar që të çon në diçka domethënëse. Pse një skenar i tillë? Është për shkak se të gjithë janë online. Sheqeri portal online momma mund të jetë ndihmë e mirë nëse jeni i ri në takim online.

Merrni ngarkimin tuaj takim

ju jeni në 40s tuaj dhe ndoshta keni më shumë përvojë se sa dikush më i ri se ju. Ju jeni shumë të vetëdijshëm për pëlqimet tuaja dhe nuk i pëlqeni dhe ngurrojnë të luajnë lojëra ose të ndjekni njerëzit. Ju jeni plotësisht përgjegjës për jetën tuaj. Prandaj, ju duhet të merrni përgjegjësinë edhe për takimet tuaja.

Jini të shquar dhe mos u qëndroni

Kjo është një prej këshillave më të mira të takimeve që do të merrni në një portë takimesh për mamanë sheqer. Online takim ka bërë disa opsione në dispozicion për burrat dhe gratë. Sigurohuni që po bëni një përshtypje për të qenë të shquar dhe të mos jeni të gatshëm të qëndroni. Bëhu i zymtë, por mos u ngjit. Ji kureshtar, por mos ji i dëshpëruar.

Njihni breakers marrëveshje

Është në rregull të jesh i zhurmshëm, por është e rëndësishme që të njihni ndërprerësit e marrëveshjeve. Tani kjo nuk do të thotë nëse ju pëlqen filma të caktuara, por data juaj nuk ka, atëherë është një ndërprerës marrëveshje. Mendoni për më shumë gjëra të prekshme që ju bëjnë të pakëndshme në takim dhe e dini kur të ktheheni.

Shikoni të kaluarën tuaj

Gjithkush ka llojet dhe preferencat e tyre të takimeve. Sidoqoftë, kur futni 40s tuaj, ti e kupton se duhet të shikosh përtej vetëm llojit tënd të takimeve. Shanset janë, ju mund të gjeni dikë më intrigues që nuk mban të njëjtat interesa si ajo e juaj dhe akoma ju përshtateni mirë me ta.

përfundim

Mё lartёm janё kёshilla takimesh pёr njerezit nё 40s e tyre. Shpresoj se ju pëlqeu të lexoni ato dhe të merrni një shënim të mirë për sezonin tuaj të takimit.

Mënyrat për të treguar nëse jeni gati të zhyteni në sezonin e njohjes përsëri

Një nga pyetjet më të shpeshta të pyetura brenda komunitetit të ndarë dhe të vejush është, "kur të filloj përsëri të takohesh?"

Përgjigja për këtë pyetje është, "Është vetëm kur ju jeni në gjendje të bëni një vendosmëri të plotë".

Më poshtë janë listuar rrugët përmes të cilave mund të tregoni, pavarësisht nëse jeni gati për t'u bashkuar përsëri;

1. Ju keni ripërtërirë trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj.

Ashtu si ai apo jo, por duhet të kërkohet që të shërohet nga marrëdhënia e kaluar në mënyrë që të rimarrin veten. Sapo ta keni arritur këtë, Site takim Sugar momma është gati të ju shërbejë me ndeshje të panumërta bazuar në preferencat tuaja. Megjithatë, ju duhet të merrni më shumë nga një bashkëshort i divorcuar ose "i vdekur" së pari.

2. Indiferenca e plotë.

Dashuria dhe urrejtja nuk janë të kundërta me njëri-tjetrin. Ata kanë diçka të përbashkët - emocion. Një mungesë e plotë e emocionit është ajo që quhet indiferenca emocionale. Në thelb, nëse nuk ndien asnjë lloj lidhjeje emocionale me të kaluarën, e konsideroni veten të gatshëm për takim.

3. Ju jeni të lumtur dhe keni një kohë të mrekullueshme.

Kjo është një nga fazat e vështira për të arritur ende pjellore që vjen me kalimin e kohës. Mos harroni, koha shëron të gjitha plagët. Ju nuk jeni i shqetësuar as më i trishtuar. Ju pëlqen të keni një kohë të mrekullueshme në shoqërinë e përgjimeve tuaja dhe të krijoni shaka që i bëjnë të gjithë të qeshin. Nëse ndiheni njësoj, jeni gati për takim.

4. Ju jeni emocionalisht të disponueshëm.

Pra, tani që keni një indiferencë të plotë emocionale me të kaluarën tuaj dhe keni hequr dorë nga të gjitha mbetjet e marrëdhënieve të kaluara - është koha e deritanishme. Shkarkoni sheqer momma dating app dhe shfrytëzoni mirë atë.

Përfundim.

Më sipër përmendim mënyrat përmes të cilave mund të kuptoni nëse jeni gati për takimin. Shërimi nga marrëdhënia e kaluar kërkon kohë dhe shpesh një kohë, kërkon durim dhe forcë. Sigurohuni që keni një mendje të shëndoshë në mënyrë që të kërcejnë-të fillojnë jetën tuaj takim. Shpresoj se përmbajtja e blog-it ju ndihmon në përcaktimin nëse jeni gati për takim.

Sugar Mamas që kërkojnë foshnjat e sheqerit / Sugar Boys

Jeni i sigurt se Sugar Mamas Love Free ju ka mbuluar nëse jeni duke kërkuar për një fëmijë sheqer / sheqer në përgjithësi për të ndriçuar gjërat në jetën tuaj ose vetëm në dhomën e gjumit! Nëse jeni një sheqer në kërkim për të gjetur një djalë 18 + baby sheqer ose për një miqësi reciprokisht të dobishme, marrëdhënie romantike ose për t'ju kënaqur në shtrat, ju keni ardhur në vendin e duhur.

Josh foshnja e sheqerit
Josh është një djalë sheqer 26 vjeçar i cili po kërkon për një mamë të suksesshme të sheqerit deri më sot. Ai është një student Masters i cili preferon kompaninë e grave më të vjetra dhe me përvojë, në vend të vajzave të reja që kanë ngarkesë të tepruar emocionale dhe ai nuk është i turpshëm për të. Ai na tregon se është shumë aventureske dhe e interesuar për të eksploruar përvoja të reja.

Nëse jeni tërheqës apo jo, ekziston një fëmijë sheqer / sheqer për ju. Njerëzit shohin përtej pamjes fizike në zgjedhjen e një gruaje dhe djemtë e sheqerit nuk janë të ndryshme. Ju do të habiteni kur të dini se ajo që disa prej tyre dëshirojnë është një grua që ka më shumë përvojë se sa ata. Ata duan të mësojnë gjëra nga ju dhe të jenë të prishur prej jush dhe në kthim, ju do të merrni dashurinë e tyre, vëmendjen e pandarë dhe besnikërinë.

Mijëra fëmijë shumë tërheqës dhe sexy sheqer që janë të gatshëm të jenë lodër-djalë dhe shok janë të etur për t'u takuar dhe për të rinovuar jetën tuaj të dashurisë edhe një herë kështu Regjistrohu sot për të shkëmbyer mesazhe dhe foto direkt me ta mbi faqen tonë të internetit ose Android app në dyqanin Play. Algoritmi i avancuar i përputhjes dhe opsionet e zgjerimit të kërkimit do t'ju udhëheqin me djemtë e sheqerit që përputhen më së miri me kërkesat tuaja dhe mund t'i kontrolloni edhe ato në mënyrë anonime para se të angazhoheni në opsione për video dhe audio.

Ju as nuk keni nevojë të theksoni për këtë, sepse këtu ju mund të shihni djemtë e sheqerit / foshnjat e sheqerit që ju pëlqen dhe ju mund të zgjidhni nga oqeani i foshnjave të sheqerit me përgjegjësi, dashuri, sexy dhe të vëmendshëm, djemtë e sheqerit. Mjedisi i takimit të sheqerit është vazhdimisht në zhvillim, kështu që në vend që të vendosni veten në stresin e kërkimit të foshnjave / sheqerave sheqer në dreka apo shfaqje, Sugar Mamas Love Free i vë në majë të gishtave tuaj.

Arsyet pse ju duhet të merrni një grua më të vjetër

Duke menduar për të shkuar në një datë me një grua më të vjetër? Epo, mos i jepni një mendim të dytë dhe filloni ta bëni atë. Ju mund të keni datë me femrat më të reja në jetën tuaj më parë, ndoshta ato në 20s e tyre të hershme. Shanset janë që mund të keni përfunduar të zhgënjyer, për shkak të mentalitetit jo aq të zhvilluar të datave tuaja. Tani, kjo nuk nënkupton që të gjitha gratë në 20s e tyre të hershme nuk janë të pjekur.

Çështja e faktit, pjekuria e një mentaliteti nuk vjen me moshën - por përvoja. Duke folur për të, nuk është e kuptueshme që gratë më të vjetra kanë më shumë përvojë se sa motrat e tyre më të vogla. Nuk ka dyshim, e njëjta gjë vlen për burrat. Që nga kjo blog post është rreth - Dating Women Older - le të flasim më shumë për gratë këtu.

Ju mund të jeni regjistruar vetëm në faqen e internetit të Sugar Momma dhe nëse jo, sigurisht që do të përfundoni me regjistrimin në këtë faqe kur të jeni duke e lexuar këtë blog. Mirë, le të zhytemi thellë në kontekst dhe të shohim pse takimi me një grua më të vjetër është më shumë argëtuese.

Sheqeri juaj Momma e di se çfarë dëshiron

Ndryshe nga motrat e saj të reja, ajo e di se çfarë dëshiron. Ajo ka kaluar nëpër të gjitha mësimet e vlefshme falë sfidave që ajo kishte në marrëdhëniet e saj të mëparshme. Në këtë drejtim, ajo e di se si vetë-sabotimi i lojërave të mendjes janë dhe si të shmanget tensioni i panevojshëm seksual. Nuk ka shumë për ju për të tallur. Pra, jini të kujdesshëm dhe shmanguni duke përdorur të gjitha ato truket psikologjike të pista që keni përdorur për të tërhequr gratë e reja.

Ajo nuk pret që të jetë nëna jote

Tani, para se të dalësh nga dëshpërimi dhe të filloni të përgjoni gishtat tuaj në prekje tuaj dhe të shkarkoni sheqer app momma - këtu është një kokë pak për ju. Ajo nuk do t'ju kujtojë. Ajo pret që ju të jeni të qëndrueshëm në karrierën tuaj dhe të keni një themel të qëndrueshëm financiar.

Bëhu i pasionuar dhe i nxituar

Gratë duan të tërhiqen nga njerëzit që janë të pasionuar në jetën e tyre. Pra, nëse e keni ndërtuar krenarinë dhe pasionin tuaj në ndjekje (përpjekje për të arritur qëllimet tuaja), ju jeni në listën e saj më të kërkuar. Pra, bëhu bërës dhe ji udhëheqës në ndonjë lloj. Nëse ju paraqitni cilësitë e lidershipit në ju, nuk do të duhej shumë për ju ta merrni atë në krahët tuaj.

Nuk do të kesh frikë të kryesh

Meqenëse ajo e di se çfarë dëshiron në jetën e saj, nuk kërkon shumë nga një mendim përpara se të arrini kushtet, mund të bëni të sigurtë. Faqja e internetit të Sugar Momma ka mijëra profile të grave të moshuara, që dëshirojnë të lidhen me homologët e tyre më të vegjël. Pra, sigurohuni që të visheni bukur dhe përcilleni veten me besim të plotë.

Mamma e sheqerit në Afrikën e Jugut Whatsapp

A jeni duke kërkuar për një lidhje intime me një mamanë të sheqerit të Afrikës së Jugut në Whatsapp?

- keni ardhur në vendin e duhur.

Ne mund t'ju lidhim me mamatë të bukur, të ëmbël dhe të pasur të Afrikës së Jugut në Whatsapp, të cilët do të ju duhen me dashuri, vëmendje, dhurata bujare dhe lloj veprimi gjumi që nuk keni përjetuar kurrë më parë.

Mamma e sheqerit në Afrikën e Jugut Whatsapp

Njihuni me Yvonne nga Durban i cili është një pronar biznesi në pjesë të shumta të qytetit. Ajo është 34 dhe kërkon një djalë të bukur dhe romantik, të cilit mund ta ndajë dashurinë me të dhe të shpenzojë paratë e saj.

Ajo është martuar një herë, por doli se ish i saj ishte gjithmonë shumë i zënë dhe nuk i dha asaj sa më shumë vëmendje si ajo do të donte kështu që gjërat nuk punonin aq mirë mes tyre.

Pra, nëse jeni duke kërkuar të zbrisni me të, ju duhet të jeni të gatshëm kur keni nevojë për ju dhe ju nuk duhet të bëni shaka me zemrën e saj.

Nëse e mbani 100% me të dhe nuk e tradhtoni besimin e saj, do të habiteni se sa shumë kjo mami e bukur dhe e pasur e sheqerit do t'ju prishë çdo ditë. Të gjithë ju duhet të bëni është ta mbani të lumtur!

Asgjë nuk mund të ketë qasje të drejtpërdrejtë në mamanë tuaj të sheqerit në Afrikën e Jugut në whatsapp, sepse ju mund ta arrini atë sa herë që dëshironi për thirrje video në kohë dhe pa biseda të kapura dhe dëboni atë me dashuri dhe vëmendje, ashtu si edhe ajo ju bën pa ndërhyrje të ndonjë njeriu të mesëm.

Ne kemi grupet e shumëfishta të grupit WhatsApp të Afrikës së Jugut, nga të cilat mund të marrësh listën e grave të pasura që kërkojnë llojin e dashurisë dhe argëtimit që vetëm një djalë i shkathët dhe i bukur si ju mund të ofroni, kështu që nuk ka kohë fare për të gërmuar në merrni lidhje me Mamitë e Afrikës së Jugut Sugar në whatsapp dhe merrni numrat e tyre të drejtpërdrejtë të telefonit.

Shumica e mamive të sheqerit në Afrikën e Jugut në grupet tona whatsapp kanë nevojë për marrëdhënie serioze kështu na bashkohen nëse jeni të interesuar në plotësimin e nevojave të tyre. Shumë prej tyre janë të suksesshëm në karrierën e tyre ose ata kanë qenë ose me anë të një divorci, ose janë të veja dhe kanë mbetur me një pasuri që mund të përfitoni nga këmbimi i besnikërisë, kohës, vëmendjes dhe dashurisë suaj.

Sheqeri i Afrikës së Jugut Mommy Dating

Mumiet shumë të pasura të sheqerit të Afrikës së Jugut janë të interesuar të takojnë burra si ju; po ju!

Pra, mos harxhoni kohë që të na bashkoheni në platformën tonë të datës së mamasë së sheqerit në Afrikën e Jugut tani që të lidheni me mamën e sheqerit që do t'ju bombardojë me dashuri, dhurata, para dhe vëmendje në këmbim për asgjë përveç dashurisë dhe shoqërimit tuaj.

Mamas shumë të pasur të sheqerit të Afrikës së Jugut janë të interesuar të takojnë burra si ju; po ju!Njihuni me Megan nga Pretoria. A nuk është e mrekullueshme? Megan është një mama e sheqerit e Afrikës së Jugut, e dashur, e dashur dhe e lumtur, në platformën tonë e cila është në kërkim të një të riu të ndershëm dhe romantik për të përmbushur dëshirat e saj dhe për t'i dhënë asaj shumë vëmendje dhe dashuri.

Ajo na tregon se është shumë e gatshme dhe e gatshme të shpenzojë me bujarisht djalin me fat që fiton zemrën e saj dhe këtu është një këshillë bonus: nëse mund ta bindësh atë se je mjaft mirë, atëherë mund të përfundosh edhe në martesë nëse dëshiron .

Nëse e doni duke e bërë Mamën e sheqerit të Afrikës së Jugut si Megan të lumtur dhe duke u shpërblehur për të, ju keni ardhur në vendin e duhur.

Të jesh i suksesshëm në takimin me mamanë të sheqerit të Afrikës së Jugut.

Ne mund të shkojmë aq larg sa t'ju lidhim me mamën më të mirë në Afrikën Jugore, por suksesi apo dështimi i marrëdhënies tuaj me të në fund të fundit varet nga ju. Mamma jonë e Afrikës së Jugut ka një sheqer shumë të bukur dhe të pasur nga qytete të ndryshme në Afrikën e Jugut, duke kërkuar marrëdhënie serioze këtu.

Për të fituar zemrën e shekullit të sheqerit të ëndrrave tuaja në datën e mamanëve të sheqerit të Afrikës së Jugut, duhet të mbani mend se mamat e sheqerit të Afrikës së Jugut janë gra të mira që kërkojnë për dashurinë shoqëri. Ata nuk janë disa vajza të vogla që i trajtoni si plehra thjesht sepse kanë nevojë për dashurinë tuaj.

Qëndro i respektueshëm dhe besnik ndaj mamës suaj të Sheqerit Afrikano-Jugor dhe shpërblimet tuaja kurrë nuk do të ndalen në rrokullisje. Mbani mend, duke mashtruar rreth me të dashurat e tjera kur takoni mamanë tuaj të sheqerit është një kthesë e madhe. Pra, mbajeni të drejtë me të dhe mos rrëmujë me zemrën e saj, sepse nëse ajo ndjen shenjën më të vogël të mashtrimit, më besoni, do ta humbni atë dhe gjithçka që ajo ka për të ofruar. Mos qëndroni në telefonin tuaj gjatë gjithë kohës kur jeni me të. Shkurtimisht, vetëm duart e saj me dashuri, vëmendje dhe ngarkesa të veprimit të gjumit gjatë gjithë kohës.

Mumja e sheqerit në Afrikën e Jugut

Kush thotë se nuk mund të gjesh mumje të sheqerit të Afrikës së Jugut të ëndrrave tuaja në Facebook?

Epo, tregoni atë person se ai ose ajo është e gabuar sepse, në të vërtetë, shumë mamë të pasur dhe fizikisht të pajisur me sheqer të Afrikës së Jugut janë në Facebook duke kërkuar burra të rinj, të ndershëm, romantikë dhe të bukur për t'i dashur ata po aq sa duan të duash.

Do t'ju interesonte të dini se nuk jeni i vetmi që kërkon një mamanë të sheqerit në Afrikën e Jugut në Facebook që do t'ju duhte dhe do të kujdeseni për të gjitha nevojat tuaja. Në të vërtetë, ndjenja është e ndërsjellë, sepse shumë mrekullueshëm dhe të pasur në Amerikën e Afrikës së Jugut mamas në Facebook janë gjithashtu në kërkim të të rinjve të shkathët dhe të pashëm për t'i shpëtuar nga vetmia dhe t'i kënaqin në shtrat gjithmonë.

Kush thotë se ju nuk mund ta gjeni Mamën e sheqerit të Afrikës së Jugut të ëndrrave tuaja në Facebook?Kiki është një mamanë e sheqerit në Afrikën e Jugut në Facebook. Ajo qëndron në Cape Perëndimore dhe po kërkon një të ri të mrekullueshëm, romantik dhe të ndershëm për të udhëtuar nëpër botë me të.

Ajo kishte përjetuar një seri tradhash nga djali i saj i sheqerit në të kaluarën dhe tani ajo po kërkon një njeri me mendje serioze që nuk do të mashtrojë me të.

Ajo planifikon dhe menaxhon shumë ngjarje të klasit të lartë në të gjithë vendin dhe ajo nuk është e trembur për shpenzimin e parave të saj për ju nëse jeni djalë me fat.

Të gjitha që ajo kërkon është që ju ta bëni atë me dashuri dhe vëmendje, të qëndroni të ndershëm dhe ta kënaqni atë në shtrat.

Nëse po pyesni pse nuk jeni në gjendje të gjeni perfektin e përsosur të Afrikës së Jugut në Facebook, atëherë duhet të dini se ekziston një shans i dhimbshëm që ka diçka në lidhje me mënyrën se si po afroheni apo lidhur me ta se kjo po i largon ato .

Për fillestarët, është e domosdoshme që të bëni një përshtypje të mirë të vërtetë dhe të qëndrueshme dhe duhet të siguroheni që të mos bëheni si të mërzitur. Po, meshkujt tanë të sheqerit në Afrikën e Jugut në Facebook e vlerësojnë interesin që tregoni në to por ju duhet ta mbani gjithmonë të stilit të lartë dhe të luani mirë.

Rregulloni profilin tuaj për ta bërë atë humane dhe ngarkesat e postimeve të fotove tuaja të bukura gjithashtu. Nëse ndiqni këto hapa dhe qëndroni të ndershëm gjatë gjithë rrugës, ju do të keni shumë mamanë tuaj të gjelbër të Afrikës së Jugut nga Facebook në asnjë kohë. Ne gjithashtu mund të lidhim lidhjen me mamatë e sheqerit të Afrikës së Jugut në Facebook nëse dëshironi.

Numrat e telefonit të mamasë së sheqerit në Afrikën e Jugut

Duke pasur numrin tuaj të telefonit të mamasë së Afrikës së Jugut, mënyra më e sigurt për t'u lidhur shpejt dhe për të qëndruar në kontakt me të në çdo kohë. Më besoni, çdo grua do vëmendje të vazhdueshme, dhe mamët e bukura dhe të pasura të sheqerit të Afrikës së Jugut nuk janë të ndryshme. Ndërkohë që bisedat dhe video thirrjet në internet mund të jenë shumë zbavitëse, ka raste kur ajo që dëshiron mamaja juaj e sheqerit në Afrikën e Jugut është të dëgjosh zërin tënd gjatë telefonit natën, sepse zëri juaj bariton i bën gjërat e çuditshme trupit të saj.

Ne kemi një bazë të dhënash të madhe të mbushur me numrat e telefonit të mamasë të sheqerit të Afrikës së Jugut për ju që të zgjedhni në vend që të kërkoni pafundësisht përmes internetit në kërkim të numrave të telefonit të mamave të pasura dhe të bukura të sheqerit. Bashkohuni me ne sot dhe fitoni qasje në numrin e telefonit të mamës së sheqerit afrikano-jugor që do të përmbushë të gjitha fantazitë dhe ëndrrat tuaja dhe të kujdeset për shpenzimet tuaja.

Helen është një nga mamas bukuroshe të sheqerit të Afrikës së Jugut në bazën tonë të të dhënave. Ajo është e bazuar në Johanesburg dhe drejton një linjë veshjeje projektuesi që ka degë në qytete të ndryshme në Afrikën e Jugut. Helen po kërkon një djalë të ri i cili është romantik dhe ka një sens të mirë humori. Ajo dëshiron që ne të ndajmë numrin e saj me ju, por insiston që ju duhet të jeni të mirë në shtrat për të fituar zemrën e saj dhe ajo është e gatshme të paguajë shpenzimet e udhëtimit edhe nëse nuk jeni aktualisht në Afrikën e Jugut.

Lidhur me Helen dhe me mamatë të tjerë të Afrikës së Jugut nëpërmjet numrave të telefonit tuaj sapo të jeni në bord me ne është një copë tortë. Ne kemi dhënë mijëra numra telefoni të sheqerit të sheqerit në Afrikën e Jugut për shumë djem të sheqerit në të kaluarën dhe gjërat kanë punuar shumë mirë mes tyre sepse ne gjithmonë i japim më të mirën.

Për të siguruar që keni sukses në marrëdhënien tuaj me mamanë tuaj të sheqerit në Afrikën e Jugut, mos harroni gjithmonë të jetë i përbërë dhe me humor në të gjitha ndërveprimet tuaja me të. Gjithmonë qëndroni të respektueshëm dhe të pastër dhe mos dilni si të mërzitur kur i afroheni asaj. Nëse e bëni këtë dhe ndiqni të gjitha këshilla të tjera që ju japim, më besoni, do të jetoni ëndrrën tuaj me mamanë tuaj të sheqerit në Afrikën e Jugut në asnjë kohë.

Si të Shmangni Prishjen e Datës suaj: Një Udhëzues i Rëndësishëm

A po kërkoni një lidhje të lumtur dhe të përzemërt në faqen e internetit të sheqerit të sheqerit? Nëse po, ju mund të dëshironi të shikoni disa nga rregullat kardinalë që nuk doni të harroni. Sigurisht, ka shumë sugjerime të mira të takimeve që mund të merrni nga një ekspert i takimeve, por "don'ts" janë më të rëndësishmit. Ky blog do të ndriçojë për disa nga këshilla thelbësore lidhur me "çfarë të mos bëni" në datën tuaj të parë. Sugjerimet e përmendura në blog do të paralajmërojnë për anën e shëmtuar të datimit, që sigurisht që nuk dëshironi të eksploroni.

1. Mos e çoni ish tuaj

Një nga gabimet më të mëdha që ju do të kryeni dhe shumë në një datë të parë është, duke përmendur ish tuaj. Kjo është një kthesë e madhe për datën tuaj. Ajo, sigurisht, është veshur mirë dhe ndoshta ka blerë mund të jetë një nga parfumet më të shtrenjta vetëm për t'ju bërë përshtypje. Sidoqoftë, duke sjellë rrëfimin e ndjenjave të ish tuaj - mund të prishin ritmin e shëndetshëm të datës. Është e rëndësishme ta mbani dritën në fillim dhe të mbani ritmin e gëzueshëm të mjedisit. Pra, duke sjellë ish tuaj në bisedë është një i madh - NUK.

2. Shmangni qetësinë

Pirja duhet të shmanget me çdo kusht gjatë datës së parë, megjithatë, nëse situata është e pashmangshme - më mirë të shkoni me minimumin. Shumë nga një pije mund të të hedhin në një situatë të tmerrshme dhe të bëjnë që të përfundosh duke e hedhur prapa. Siç thonë ata, përshtypja e parë është përshtypja e fundit. Ju me siguri nuk doni të shfaqni një përshtypje se nuk mund ta trilloni alkoolin. Ka shumë gra, duke pritur për ju në faqen e internetit të sheqerit të shekullit dhe sigurisht nuk doni të shkatërroni shanset tuaja. Pra, më mirë të shmangni një situatë të tillë.

3. Mos zbulo shumë për veten

Dëgjuar ndonjëherë, "ju mbani ato etje dhe ata do të vazhdojnë të vijnë për më shumë"? Tani, kjo nuk do të thotë që duhet të luash lojëra me datën tënde. Megjithatë, nuk do të donit të zbuloni gjithçka për veten në një datë të parë. Duke qenë një dëgjues i mirë, nga ana tjetër, tërheq më shumë vëmendje ndaj jush. Kjo jo vetëm që do t'ju njoftojë për datën tuaj, por gjithashtu ju jep një ide, pavarësisht nëse dëshironi të vendosni një datë tjetër.

4. Shmangni përdorimin e telefonit

Nëse vazhdon të shikosh në telefonin tënd dhe të kontrollosh çdo njoftim të vetëm që je duke marrë në mediat e tua shoqërore, do t'i jepte datës tënde një përshtypje se nuk je i interesuar. Shanset janë, momma juaj e sheqerit nuk do të ulet dhe nuk do t'ju takojë kurrë më. Është më mirë të mbani mënjanë telefonin tuaj celular dhe të kënaqeni në një bisedë kuptimplotë për të udhëhequr lidhjen më tej.

5. Mos u tregoni shumë me veshjen tuaj

Ju me siguri nuk doni të shikoni sikur keni dalë nga palestina. Vishni diçka që ndiheni e lehtë. Visheni mirë dhe visheni mirë. Kjo është dita e parë që keni zgjedhur nga faqja e internetit të sheqerit të sheqerit dhe sigurisht doni të lini një përshtypje të mirë në mendjen tuaj të sheqerit. Shumë nga një zbulim do të jepnin një përshtypje se jeni disi hije dhe jo serioze për të bërë një lidhje.

Ky është një kuptim i qartë dhe nëse mendoni në mënyrë racionale dhe me mençuri, vini re se këto janë gjërat që ju duhet të shmangni. Megjithatë, është qesharake që shumica e njerëzve angazhohen për ato mëkate dhe shkatërrojnë mundësitë e tyre në datën. Shpresoj se rregullat kardinalë të përmendura në blog, ju ndihmojnë të merrni një datë të suksesshme.

Grail i shenjtë në zemrën e një gruaje - një përmbledhje

A keni menduar ndonjëherë se çfarë është ajo që një grua me të vërtetë dëshiron në njeriun e saj? Krijuesi me bujari derdhi zemrën e tij duke krijuar këtë krijesë të bukur. Ai ka ngulitur të gjitha ato cilësi që një njeri me të vërtetë dëshiron. Ajo është një edukatore, dhënëse, një dashnore e pasionuar, partner dhe mbi të gjitha - një ilaç. Edhe Shakespeare përshkroi bukur Marie Claire dhe një grup personash të tjerë femra në krijimet e tij.

Nëse jeni duke kërkuar për një lidhje të thellë në faqen e takimit të mamës së sheqerit, duhet të dini se si ta tallni një grua. Këtu në këtë blog post, përmendi disa nga strategjitë e përgjakshme dhe mënyrat për të fituar zemrën e saj. Ju do të jeni një specialist i takimeve vetë, sapo të jeni duke kaluar nëpër këtë shkrim. Pra, paguani një vëmendje të madhe dhe bëni maksimumin prej saj.

Vishni mirë

Shumica e burrave nuk i kushtojnë shumë vëmendje asaj se si duken. Megjithatë, kjo nuk ndodh me një grua. Ajo do të të shikojë nga afër dhe do t'i kushtojë vëmendje çdo detaji të vetëm të sensit tuaj të veshjes. Pra, është e mençur të dhëndërit mirë dhe të merrni mjekrën tuaj të shkurtohet. Zgjidhni një Këln të mirë dhe sigurohuni që ju erë të mirë. Gjithashtu, kontrolloni për thonjtë e ndyrë nëse ka. Motivi juaj është që të dukesh mirë dhe të jesh një njeri me higjienë të madhe.

Mos bëni ndonjë lëvizje të papritur

Më shpesh sesa jo, ajo përfshin një nivel të caktuar të rrezikut kur bëhet fjalë për takimin e një të huaji për herë të parë. Natyrisht, ajo është një i huaj për ju në fillim të ditëve. Më vonë, megjithatë, pamja do të fillojë të zhvillohet ndërsa ju bëheni më intim. Merrni ca kohë dhe merrni pjesë në bisedë qoftë tekstuale apo verbale, para se ta kërkoni atë për një datë. Merrni atë në besimin tuaj dhe sapo e dini se jeni të sigurtë se do të bëni një përparim, do të bëni një lëvizje dhe do ta kërkoni.

Qentë e uritur nuk ushqehen kurrë

Shanset janë që ajo është e nxehtë dhe ju keni të gjitha llojet e fantazive në mendjen tuaj për të dhënë orgazmën e saj të mprehur të mendjes. Prisni .. mbajini kuajt tuaj për një sekondë. Mos prisni që çdo gjë të ndodhë në një datë të parë. Përveç kësaj, merrni një iniciativë dhe le të përfshijë në interesat tuaja dhe hobi. Bëni një kontakt me sy dhe mos veproni aspak të dëshpëruar. Natyrisht, ju do të merrni shansin tuaj për të shënuar, por mos bëni një lëvizje rastësisht, nëse nuk doni të shkatërroni gjithçka dhe të humbni në pluhur.

Vendosni një datë në një vend publik

Ju me siguri doni që ajo të ndihet e sigurt dhe e sigurt. Për këtë çështje, pyesni dhe konfirmoni nëse ajo po arrin në vendin e vendosur. Mos harroni, përparësia juaj e parë është që gruaja juaj të ndihet e sigurt. Është e rëndësishme që ju të dy të përzënë veçmas gjatë datave të para. Gjithashtu, mos harroni të telefononi atë dhe të konfirmoni nëse ajo ka arritur në shtëpi në mënyrë të sigurtë. Nëse keni ndjekur gjithçka me kujdes dhe keni ekzekutuar çdo hap me mençuri, keni vendosur me sukses një themel të një marrëdhënieje.

Dating është argëtim dhe më e rëndësishmja një nga mënyrat më të mira për të ditur nëse ju apo jo do të akordoheni dhe do të merrni së bashku. Site takim Sugar mama ka profilet e panumërta të grave në kërkim të një lidhjeje shpirtërore. Portali ju ofron të gjitha llojet e marrëveshjeve sipas preferencës suaj. Shpresoj se kjo pjesë e një shkrimi, do t'ju ndihmojë të bëni një lidhje të thellë me mamanë tuaj të sheqerit.